Jamy Wielkie 30, 39-308 Wadowice Górne,
jamy_wielkie@diecezja.tarnow.pl

24 Niedziela Zwykła – 12.09.2021 r.

1. Dziś po sumie szafarz uda się z Komunią do chorych.
  2. Jutro i we wtorek nie będzie Mszy Św. w kościele z powodu mojego wyjazdu na Rekolekcje Kapelanów Straży Pożarnych.
  3. W środę wspomnienie Matki Boskiej Bolesnej. Pół godziny przed Nowenną różaniec prowadzony przez Różę św. Moniki – zel. Barbara Jeż.
  4. Od czwartku czyszczenie przewodów dymowych przez kominiarza, który prosi o obecność w domu i udostępnienie drzwiczek rewizyjnych na strychu i w piwnicy.
  5. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia. W Radomyślu Wielkim Dekanalne Spotkanie Młodzieży od 19.00 do 21.00. Będzie bus. Młodzież bierzmowaną w minionym roku oraz przygotowujących się do bierzmowania i wszystkich innych młodych zapraszam na wspólny wyjazd. Zapisy w szkole i przez Messenger.
  6. W sobotę święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski. Patronalne święto młodzieży polskiej. O godz. 14.00 uroczystość poświęcenia sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Jamach.
  7. Przyszła niedziela to Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Składka na cele inwestycyjne w parafii. Po Mszy Św. zbiórka do puszek na UP Jana Pawła II.
  8. W przyszłą niedzielę Pani Dyrektor wraz z nauczycielami zapraszają mieszkańców naszej parafii na Dzień Otwarty do sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Jamach. Początek od godz. 16.00. Każdy będzie mógł napić się pysznej kawki i zjeść ciastko.
  9. Dziękuję za ostatnie wysprzątanie kościoła i jego otoczenia. Na sobotę proszę o to następujące rodziny: Marka Rarusa, Józefa Kiełbasy, Danuty Jeż, Anny Moryl i Bogusławy Rybak.
  10. Zachęcam do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego i wrześniowego numeru Małego Gościa Niedzielnego z niespodzianką.
  11. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia i zapraszam do wspólnej modlitwy w świątyni.