Jamy Wielkie 30, 39-308 Wadowice Górne,
jamy_wielkie@diecezja.tarnow.pl

19 Niedziela zwykła – 07.08.2022 r.

1. Dziś zmiana tajemnic różańca. Po Mszy zbiórka do puszek jako pomoc w zbieraniu środków na leczenie 21 miesięcznej Weroniki chorej na SMA.
  2. W środę pół godziny przed Nowenną różaniec prowadzony przez Różę Matki Bożej Fatimskiej. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  4. W przyszłą niedzielę po Sumie szafarz uda się z Komunią do chorych.
  5. Zachęcam do czytania Gościa Niedzielnego.
  6. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia i zapraszam do wspólnej modlitwy w świątyni.
  7. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościołów. 163 domy złożyły 9650 zł.
  8. Dziękuje rodzinom, które przygotowały poczęstunek dla rzeszowskich pielgrzymów. Dziękuje paniom, które posługiwały w kuchni na plebanii.
  9. Dziękuję za ostatnie wysprzątanie kościoła i jego otoczenia. Na sobotę proszę o to: Ewelinę Pisarczyk, Bernadetę Bartkowicz i Agnieszkę Pietras.
  10. Od jutra w Tarnowie ks. Piotr Smoła będzie odprawiał Msze Święte za śp. Stefana Płaczka. Szczegóły na stronie internetowej parafii.
  11. Organizowany jest wyjazd na wejście 40 PPT na Jasną Górę. Koszt wyjazdu 80 zł. Zapisy do przyszłej niedzieli w Kancelarii Parafialnej.