Jamy Wielkie 30, 39-308 Wadowice Górne,
jamy_wielkie@diecezja.tarnow.pl

1 Niedziela Adwentu – 28.11.2021 r.

1. Bóg zapłać za ofiary na cele inwestycyjne w parafii. 138 rodzin złożyło 8330 zł. Dziękuję panom: Tomaszowi i Wojciechowi Bogacz za bezpłatne wymurowanie ogrodzenia z tyłu kościoła.
  2. Od jutra Roraty. Zapraszam dzieci z lampionami i serduszkami z wypisanymi na nich dobrymi uczynkami. Będą losowane figurki Dzieciątka Jezus i Maryi. Jutro rozpoczęcie Nowenny przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP. Po Mszy Św. spotkanie z chłopcami, którzy chcą być ministrantami w naszej parafii.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Pół godziny wcześniej różaniec prowadzony przez Różę św. Marii Magdaleny, zel. Maria Kupiec.
  4. W I czwartek modlimy się o nowe powołania do kapłaństwa i zakonu. Na Mszy Świętej spotkanie młodzieży z klasy ósmej wraz z rodzicami przygotowujące do sakramentu bierzmowania.
  5. W I piątek odwiedziny chorych od 8.30. Modlitwą i ofiarami wspieramy misjonarzy. Spowiedź codziennie przed nabożeństwami.
  6. W I sobotę w Małcu pół godziny przed Mszą Św. różaniec prowadzony przez Różę św. Kingi, zel. Kinga Burzec.
  7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańca. Ofiary do puszek jako pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  8. Dziękuję za wczorajsze wysprzątanie kościoła i jego otoczenia. Przed następną niedzielą proszę o to: Pawła Głoda, Jolantę Czepiel i Małgorzatę Łabuz.
  9. Zachęcam do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego z kalendarzem ściennym i Małego Gościa Niedzielnego z lampionem na roraty.
  10. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia i zapraszam do wspólnej modlitwy w świątyni.
  11. Poświęcone opłatki na stół wigilijny można nabywać w zakrystii.
  12. Przy ołtarzu bocznym można nabyć świece wigilijne. Mała – 7 zł i duża 20 zł.
  13. Bardzo proszę o dostosowanie się do wymogów sanitarnych i noszenie maseczek w czasie nabożeństw.