Jamy Wielkie 30, 39-308 Wadowice Górne,
jamy_wielkie@diecezja.tarnow.pl

12 Niedziela Zwykła – 20.06.2021 r.

1. Bóg zapłać za ofiary na cele inwestycyjne w parafii.
  2. Zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach czerwcowych.
  3. We wtorek o godz. 8.15 z parkingu przy kościele wyruszy pielgrzymka z dziećmi pierwszokomunijnymi. Dzieci zabierają ze sobą stroje komunijne.
  4. W środę pół godziny przed Nowenną różaniec prowadzony przez Różę św. Faustyny, zel. Czesława Guła. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  5. W czwartek Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. O00 Msza Święta na zakończenie Roku Szkolnego.
  6. W przyszłą niedzielę po Sumie spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego.
  7. Zachęcam do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego i Małego Gościa.
  8. W zakrystii jest album „Kościoły Diecezji Tarnowskiej” w cenie 80 zł.
  9. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia i zapraszam do wspólnej modlitwy w świątyni.
  10. Dziękuję za ostatnie wysprzątanie kościoła i jego otoczenia. Na sobotę proszę o to: Marzenę Jaskółkę, Zofię Maciejak, Zofię Dykas, Emilię Maciejak i Marię Siembab.
  11. Związek małżeński mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Wojciech Paweł Miłek z parafii Wniebowzięcia NMP w Woli Mędrzychowskiej i Kinga Paulina Idzik z naszej parafii – zapowiedź pierwsza. Kto by wiedział o jakichś przeszkodach proszony jest o powiadomieniu o nich w kancelarii parafialnej.