Jamy Wielkie 30, 39-308 Wadowice Górne,
jamy_wielkie@diecezja.tarnow.pl

5 Niedziela Wielkanocna – 15.05.2022 r.

1. Dziś po sumie szafarz uda się z Komunią Św. do chorych. Zapraszam na Nabożeństwa Majowe w dni powszednie na godz. 18.00. Dzieci pierwszokomunijne będą przeżywać „biały tydzień” razem ze swoimi rodzicami.
  2. Jutro Święto św. Andrzeja Boboli. Imieniny biskupa Ordynariusza. Po Mszy Świętej zbiórka ministrantów i lektorów.
  3. W środę pół godziny przed Nowenną różaniec prowadzony przez Różę Św. Anny – zel. Anna Popera. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  4. W czwartek na Mszę Św. zapraszam dzieci klasy czwartej razem z rodzicami w ramach przygotowania do rocznicy I Komunii Świętej.
  5. W piątek po „majówce” spotkanie Grupy Młodzieżowej.
  6. W przyszłą niedzielę na sumie Rocznica Pierwszej Komunii Świętej.
  7. Zachęcam do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego.
  8. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia i zapraszam do wspólnej modlitwy w świątyni.
  9. Dziękuję za ofiary na inwestycje w parafii. 128 rodzin złożyło 7410 zł.
  10. Składam serdeczne podziękowanie panu Jarosławowi Kaimowi z Tymbarku za bezpłatne przywiezienie 4 tirami zakupionej kostki brukowej w firmie JONIEC.
  11. Dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych i młodzieży bierzmowanej za dar ołtarza w postaci nowych ksiąg liturgicznych dla kościoła i kaplicy w Małcu. Dziękuję za ostatnie wysprzątanie kościoła. Na sobotę proszę o tę posługę: Katarzynę Knap, Annę Poperę, Marię Stopę, Dorotę Siembab i Bernadettę Jedynak.
  12. Związek małżeński mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Mariusz Bernacki z parafii św. Jana Ewangelisty w Pisarzowej i Dorota Krzyżowska z naszej parafii – zapowiedź pierwsza. Kto by wiedział o jakichś przeszkodach małżeńskich, proszony jest o powiadomieniu o nich w Kancelarii Parafialnej.