Jamy Wielkie 30, 39-308 Wadowice Górne,
jamy_wielkie@diecezja.tarnow.pl

2 Niedziela Adwentu – 04.12.2022 r.

1. Dziś zmiana tajemnic różańca. Zbiórka do puszek jako pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  2. Zapraszam na Roraty dzieci z lampionami i serduszkami z wypisanymi na nich dobrymi uczynkami.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Pół godziny wcześniej różaniec prowadzony przez Różę św. Rity.
  4. W czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.
  5. Przyszła niedziela to Niedziela Gaudete.
  6. Dziękuję za wczorajsze wysprzątanie kościoła i jego otoczenia. Na sobotę proszę o to: Marię Łachut, Władysława Pietrasa i Beatę Ogarę.
  7. Zachęcam do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego i Małego Gościa. W zakrystii można nabywać kalendarz misyjny o posłudze Sióstr Służebniczek w Afryce. Ofiarami wspieramy działalność Sióstr. Cena 10 zł.
  8. W zakrystii można nabyć świece wigilijne. Mała – 10 zł i duża 25 zł. Poświęcone opłatki możemy również nabywać w zakrystii.
  9. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.
  10. Chcemy w naszej parafii wznowić działalność Parafialnego Oddziału Caritas. Osoby chętne do współpracy proszę o zgłaszanie się do mnie.